WIERZBNO

PRAGA

Wydarzenie Blisko Boga – II Zbór, Kościół Chrześcijan Baptystów w Warszawie

Blisko Boga – II Zbór, Kościół Chrześcijan Baptystów w Warszawie

Czas trwania: 3 godz.

Zapisy pod tym linkiem: https://forms.gle/oCFTE1ZtXTZNtLKt8

Codziennie towarzyszy nam ocean słów. W sklepie, pracy, w domu. Wszędzie tam, gdzie spotykamy ludzi. Porozumiewanie się praktykujemy od dzieciństwa, więc powinniśmy być w nim mistrzami. Niestety od dzieciństwa praktykujemy również maskowania komunikatów, czyli ubierania ich w okrągłe słówka. Nie komunikujemy wprost swoich potrzeb i oczekiwań, bo… nie wypada, nie można tak wprost, nie wolno się odsłaniać itd.

Często w ten sposób nasze słowa odrywają się od treści i tają się grą, za którą kryje się nasze prawdziwe ja. Właśnie dlatego tak trudno się „dogadać” nawet bliskim osobom w rodzinie, nie mówiąc już o miejscach pracy lub innych małych wspólnotach.

🔴 Jak nauczyć się mówić wprost, ale tak, by nie zadawać ran?
🔴 Jak usłyszeć innych?
🔴 Jak wyrażać swoje uczucia i emocje?

Na te pytania postaramy się odpowiedzieć na warsztatach z komunikacji: „Dlaczego nikt mnie nie rozumie?”, na które zapraszamy 4 lutego 📅 o godzinie 16.00 🕓 w II Zborze Chrześcijan Baptystów w Warszawie ⛪.

Spotkanie dedykowane jest parom małżeńskim 👰‍♀️🤵‍♂️, narzeczeńskim, a także wszystkim którzy chcą zgłębić tajniki komunikacji międzyludzkiej 🗣️.

Warsztaty poprowadzą Tomek i Asia Wróblewscy – małżeństwo z ponad 25-letnim stażem małżeńskim, koordynatorzy Spotkań Małżonków Alma w Olsztynie.