Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich o/ Gdańsk  Alicja Szarecka 

FamilyLife Polska – Katarzyna Michałowska

Randka małżeńska – Bliżej siebie

W sobotę,10 lutego o godzinie 17:00 odbędzie się w Chrześcijańskiej Szkole Montessori na Przymorzu w Gdańsku (ul. Jagiellońska 5a – nowy budynek) Randka małżeńska – Bliżej siebie.

Przy kawie i ciastku, w przyjemnej, kawiarnianej atmosferze każda para będzie mogła porozmawiać ze sobą we dwoje.

Do rozmów będą inspirowali Jola i Irek Lehwark. Jest to małżeństwo z trzydziestoletnim stażem, posiadające trójkę dzieci, zaangażowane na co dzień w FamilyLife Polska. Para od kilku lat prowadzi różnorodne grupy dla małżeństw i rodziców chcących budować silne małżeństwa i zdrowe rodziny.

– Podczas randki będzie okazja, by małżonkowie odkryli, dlaczego oddalają się od siebie – mówi Irek Lehwark z FamilyLife Polska. – Ponadto mam nadzieję, że każda para w trakcie spotkania odkryje konkretne pomysły, co może zrobić, aby doświadczać bliskości i radości w relacji na co dzień.

Koszt randki to 40 zł na parę. Zapisy pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/tydzienmalzenstwagdansk/

Randka małżeńska – Bliżej siebie jest organizowana przez FamilyLife Polska (familylifepolska@gmail.com), które wspiera i zachęca małżeństwa do budowania bliskich relacji z Bogiem, współmałżonkiem i dziećmi.

MuraLove – romantyczny spacer

W niedzielę 11 lutego o 12:00 odbędzie się romantyczny spacer dla dwojga po Galerii Muralu na Zaspie.

specjalnie przygotowanej na ten dzień trasie poprowadzi nas przewodniczka Katarzyna Michałowska. 

W ramach Tygodnia Małżeństwa świętujemy bliskość w relacjach i wędrujemy podziwiając MuraLove bogactwo Zaspy.

Startujemy w niedzielę, w samo południe, spod Klubu PLAMA GAK ul. Pilotów 11, Gdańsk.

Wstęp jest darmowy. Zapisz się tutaj: https://app.evenea.pl/event/muralove/ 

Łatwo podziwiać i zatracić się w artystycznej wizji, która pokieruje nas 11 lutego w kierunku „Małżeńskiej bliskości”.

Spacer organizowany jestprzez FamilyLife Polska (familylifepolska@gmail.com),  które wspiera i zachęca małżeństwa do budowania bliskich relacji z Bogiem, współmałżonkiem i dziećmi.

Miłosny spacer z guideU

Przez cały tydzień od 7 do 14 lutego warto skorzystać z bezpłatnej randki z aplikacją guideU pt.: „Miłosny spacer po Gdańsku”. Należy pobrać spacer z aplikacji guideU i wyruszyć miłosnymi zakątkami Gdańska, słuchając ciekawych opowieści, a przy okazji rozmawiając ze sobą.

Podczas spaceru, przewodnicy – Kasia i Maciej, starają się zachęcić do inspirującej konwersacji. Pary mają okazję porozmawiać na temat swego związku, zrealizować różne zadania, a przez to przeżyć nieszablonową randkę.

Spacer jest dostępny bezpłatnie podczas Tygodnia Małżeństwa od 7 do 14 lutego. By go zrealizować, należy pobrać aplikację mobilną guideU i skorzystać z Miłosnego spaceru po Gdańsku: https://www.guideu.at/ Jeśli masz Androida i chcesz skorzystać bez opłat z tej randki, napisz do nas na adres (FamilyLifePolska@gmail.com) – otrzymasz kod na bezpłatne korzystanie ze spaceru.

Spacer organizowany jestprzez FamilyLife Polska (familylifepolska@gmail.com),  które wspiera i zachęca małżeństwa do budowania bliskich relacji z Bogiem, współmałżonkiem i dziećmi.

Poprzednia edycja: