W tym roku Tydzień Małżeństwa w Gdańsku jest organizowany ze zdwojoną siłą. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi wydarzeniami.

Gdańsk – organizator Fundacja Tydzień Małżeństwa

Warsztaty dla małżeństw „Porozumienie bez przemocy w związku”   Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Gdańsku, ul. Wałowa 21

 • 7.02. 2023 godz. 17.30 – 20.30 
 • 8.02.2023 godz. 17.00-20.00

Zapraszamy na dwudniowy warsztat dla małżeństw w oparciu o metodę Porozumienie bez przemocy Marshalla Rosenberga.
Jak piszą prowadzący na swojej stronie : „To co mówimy ma znaczenie. Słowa, które wypowiadamy, mogą zbliżać albo oddalać, zapobiegać konfliktom lub je generować. ….Naszym celem jest tworzyć wspólnotę bliskich sobie, wspierających ludzi. Wspólnie ćwiczyć umiejętności NVC i uczyć się od siebie nawzajem. Uczyć się jak budować relacje pełne zrozumienia, bliskości, szczerości. Czuć się usłyszanym, zrozumianym, zadowolonym.” Jeśli chcecie lepiej się porozumiewać i poprawić Waszą relację koniecznie skorzystajcie z tej propozycji. Warsztat jest dwudniowy, nie ma możliwości zapisów na jeden dzień. Ilość miejsc ograniczona (10 par), decyduje kolejność zgłoszeń.
Prowadzący :
dr Beata Hołtyń – Certyfikowany Trener NVC*
Doktor psychologii, adiunkt na UKW – przez ponad 15 lat zajmowała się i prowadziła warsztaty i wykłady na temat wsparcia w rodzinie i małżeństwie, terapii rodzin, wychowania – trening wychowawczy (psychologia wychowawcza) oraz kreatywności (warsztaty twórczości). Wykładowca, naukowiec, trener; napisała szereg artykułów naukowych oraz książkę pt. „Małżeństwo i wsparcie”, wielokrotnie prezentowała swoje opracowania na różnorodnych konferencjach, przetłumaczyła z języka angielskiego kilka książek. Ukończyła studia podyplomowe „Negocjacje i Mediacje”, szkolenia mediacji NVC oraz coachingu. Nie do końca zadowolona z psychologii, próbowała zrozumieć relacje międzyludzkie szkoląc się, podróżując i mieszkając za granicą – ponad rok w Indiach oraz w Anglii. Odnalazła w NVC brakujące ogniwo łączące naukowe teorie oraz praktykę.

Mieszka w Bydgoszczy, prowadzi warsztaty z Porozumienia bez Przemocy szczególnie w obszarze wspierania relacji w związku.

Prywatnie – podróżnik i fotograf – razem z mężem zwiedziła ponad 20 krajów w Europie, Afryce oraz Azji. Zajmuje się life coachingiem w duchu NVC oraz mediacjami.

mgr inż. Piotr Hołtyń – Certyfikowany Trener NVC*
Szczególnie zainteresowany jest obszarem wspierania relacji oraz implementacją NVC w organizacjach.

Mieszka w Bydgoszczy, prowadzi warsztaty z Porozumienia bez Przemocy. Pracował w międzynarodowych korporacjach (Lucent, Alcatel, Nokia). Rozczarowany hierarchicznymi sposobami zarządzania zdecydował się szukać innych dróg oraz sposobów porozumienia. Zajmuje się life coachingiem w duchu NVC oraz mediacjami NVC (ukończył szkolenia NVC Mediation Immersion Program, Needs Based Coaching, International Intensive Training i wiele innych – zobacz spis szkoleń). Autor kilku artykułów naukowych, trener, prezentował zagadnienia związane z NVC na międzynarodowych konferencjach.

Prywatnie – szczęśliwie żonaty, trener, podróżnik, fotograf.

* Certyfikowany Trener NVC – proces Certyfikacji NVC opisany jest w anglojęzycznym dokumencie zawierającym 40 stron (zobacz:: cnvc.org). Proces przygotowawczy trwa kilka lat. Tytuł Certyfikowanego Trenera otrzymuje się po spełnieniu określonych w dokumencie wymagań, pracy pisemnej, oraz ostatecznie – na podstawie kilkudniowego spotkania z assesorami. Należy wtedy wykazać się wiedzą teoretyczną, umiejętnością uczenia oraz zintegrowaniem NVC i umiejętnością włączenia go we własne życie.

Czy na warsztatach chcesz zobaczyć parę – która mieszka, żyje razem i ma wspólne pasje – od ponad dwunastu lat? (Zamiast np. słuchać porad o rozwiązywaniu konfliktów w związku od osób, które nie są w relacji?)
Czy chcesz być na warsztatach, na których usłyszysz zarówno damski jak i męski głos – także perspektywę faceta?
Chcesz zobaczyć, że mężczyzna (także kobieta) może być empatyczny i słuchać?

Zapisz się ! Wstęp wolny, wydarzenie finansowane ze środków Miasta Gdańsk.

Link do zapisów:

https://forms.gle/doKCC5zskBHpXh419

https://www.facebook.com/events/1205248056865716/?ref=newsfeed

Oblackie Centrum Kultury, ul. Elżbietańska 9/10 Gdańsk

Weź wasz związek na warsztat – o tym jak więzy rodzinne i przekaz międzypokoleniowy oddziałuje na nasze życie”

 • 8.02.2023 godz. 18.00-21.00

Rola małżeńska jest szczególnie wrażliwa na wpływ otrzymanego przekazu międzypokoleniowego. To, jaką przestrzeń emocjonalną tworzymy w małżeństwie, wypływa z naszego wnętrza, dlatego warto przyjrzeć się uważnie schematom, jakie w sobie nosimy. Zapraszamy zatem do wspólnej podróży, by odpowiedzieć sobie na następujące pytania:
• Jakie mam przekonania dotyczące bycia mężem, żoną?
• Jak widzę potrzeby małżonka?
• Co o małżeństwie myślą nasi rodzice, w czym myślimy i czujemy podobnie, a w czym się różnimy?
Czasami przekaz istnieje w rodzinie od wielu pokoleń – my dostaliśmy go od rodziców, rodzice od swoich rodziców itd.
Przekaz ten może stanowić zasób, który motywuje nas do rozwoju. Może nieść ważne i dobre przesłania wspierające podejmowanie działań, które przynoszą rodzinie dobre owoce. Może też być obciążającym bagażem, gdy jego treści są objęte tabu lub są nieuświadomione.
Warto sprawdzić, co pomaga nam w życiu, a co przeszkadza. To, co jest uświadomione, możemy kontrolować. To, czego sobie nie uświadamiamy, kontroluje nas.
Podczas warsztatu uczestnicy:
• będą mieli okazję zastanowić się nad własnymi rodzinnymi przekazami, ich siłą i wartością.
• będą mieli możliwość przyjrzeć się przykładowym przekazom własnej rodziny i dokonać próby określenia ich możliwego wpływu na swoje życie
• będą w stanie poprzyglądać się sobie w nieco szerszym kontekście historii rodzinnej, i być może, w większym stopniu odkrywać własne wzory zachowań i reakcji

Prowadzący:
• Anna Wyszkowska – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży, terapeuta par i rodzin.
• Edyta Sinacka-Kubik – psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych, terapeuta par i rodzin.
Przewidujemy udział 10 par, decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp wolny, wydarzenie dla mieszkańców Gdańska finansowane ze środków Miasta Gdańsk.
Zapraszamy do Kawiarni u Oblatów.

Zapisy:

https://forms.gle/LM1uX673p8Jizvcb8

https://www.facebook.com/events/900471644475227/?ref=newsfeed

„Małżeństwo jako bieg długodystansowy. Jak zadbać o dobrą kondycję relacji , czyli 7 zasad  J.M.Gottmana”

 • 9.02.2023  godz. 18.00-21.00

Jak zbudować relację, która będzie trwała przez lata? Jak sprawić, że małżeństwo będzie udane?
Podczas warsztatów poznacie siedem zasad opracowanych przez profesora Johna Gottmana – wybitnego naukowca i psychologa. To właśnie one mogą stać się drogowskazem do stworzenia szczęśliwej i satysfakcjonującej relacji.
Podczas warsztatów spróbujecie spojrzeć na partnera nowymi, pełnymi ciekawości oczami, dowiedzieć się więcej o swoich pasjach i pragnieniach. Otrzymacie pakiet propozycji i narzędzi do pracy nad swoim związkiem. A przede wszystkim dowiecie się co sprawia, że małżeństwo może ocaleć nawet w obliczu poważnych trudności.
Serdecznie zapraszamy!

Prowadzące:

Marta Paczyńska, żona, matka i studentka psychologii. Swoje doświadczenie zdobyła na oddziale dziennym psychiatrycznym, Gdyńskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej, pracy warsztatowej oraz przy grupach wsparcia. Posiada certyfikat TSR I stopnia i Rekonsolidacji pamięci w terapii koherencji. W wolnych chwilach kocha taniec, sztukę i wycieczki górskie z rodziną.

Kasia Znosko, absolwentka studiów magisterskich na kierunku psychologia, specjalność neurobiopsychologia; w trakcie czteroletniego Studium Psychoterapii Integratywnej oraz kursu TSR I stopnia. Członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Prowadziła warsztaty psychologiczne o języku NVC. Swoje doświadczenie zdobyła podczas wolontariatu na oddziale neurologicznym oraz praktyk w szkole. Współpracuje z fundacją wspierającą osoby, które doświadczają wypalenia zawodowego. Prywatnie szczęśliwa żona i matka. Uwielbia podróże, śpiew, taniec oraz pisanie.

Wstęp wolny. Przewidujemy udział 10 par. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie dla mieszkańców Gdańska ,finansowane
ze środków Miasta Gdańsk.
Zapraszamy do Herbaciarni u Oblatów.
Zapisy:
https://forms.gle/mkR1Pd3aHGzn8AMB7

https://www.facebook.com/events/1329399317627410/?ref=newsfeed

Małżeństwo – doświadczenie bliskości i oddalenia – przyspieszony kurs po 5-10-15…30 latach małżeństwa.”

 • 10.02.2023  godz. 18.00-21.00

Zapraszamy każdego z Was, kto szuka zrozumienia siebie i współmałżonka. Ten warsztat to będzie taki przyspieszony kurs, aby zrozumieć co się dzieje w nas, w naszej relacji, że raz jest dobrze a raz jest źle. Prowadzący na co dzień zaangażowani są w prowadzenie kursów i warsztatów dla narzeczonych. Nie raz słyszeli od nich pytanie czy robią takie warsztaty dla małżeństw, bo przydałoby się o tym posłuchać także ich rodzicom.
Prowadzący:
Alicja i Krzysztof Szareccy – małżonkowie od 27 lat, rodzice dwóch dorosłych synów, od roku teściowie. Alicja – psychoterapeuta w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Gdańsku – pracuje z dorosłymi i parami w nurcie integracyjnym i ISTDP. Na pytanie czym się pasjonuje – zawsze odpowiadam – jestem ciekawa ludzi.
Krzysztof- menadżer w firmie finansowej, pasjonat historii i odkrywania drugiego człowieka oraz zrozumienia samego siebie.
Razem od lat współuczestniczą w rodzinie duchowej Przyjaciół Miłości Miłosiernej powstałej z inicjatywy Moniki i Marcina Gajdów, m.in. autorów książek, które zapraszają do nieustannego rozwoju życia osobistego, duchowego, małżeńskiego.
Wstęp wolny, przewidujemy udział 10 par wg kolejności zgłoszeń.
Wydarzenie dla mieszkańców Gdańska, finansowane ze środków Miasta Gdańsk. Zapraszamy do Herbaciarni u Oblatów.

Zapisy:

https://forms.gle/G1LXrsafLDY5HxEV8

https://www.facebook.com/events/908110120230576/?ref=newsfeed

 „Konflikt w małżeństwie! Jak zarządzać emocjami???”

11.02.2023 godz. 18.00-21.00

I CZĘŚĆ: „ŻEBY ZARZĄDZAĆ – POTRZEBA ROZPOZNAĆ ”
W tej części warsztatu nauczymy się:
1. Czym są emocje, w jaki sposób je przeżywamy i wyrażamy?
2. W jaki sposób styl przywiązania ma wpływ na przeżywania emocji i konfliktów w małżeństwie?
3. Komunikacja bez przemocy – teoria czy rzeczywistość?

II CZĘŚĆ: „JAK ZARZĄDZAĆ EMOCJAMI W KONFLIKCIE”
W tej części warsztatu, zastanowimy się:
1. Czy to możliwe, aby konflikt budował relacje?
2. Jakie są style zarządzania konfliktem?
3. W jaki sposób konflikt wiąże się z naszymi potrzebami?
4. Jak rozpoznawać i reagować na sytuacje konfliktowe?
5. Jakie są rodzaje konfliktów w naszym małżeństwie?
6. W jaki sposób konstruktywnie je rozwiązywać?
Warsztat polega na elementach psychoedukacji, pracy własnej oraz dzielenia się w parze małżeńskiej. Nie będzie wypowiadania się na forum grupy.
Do uczestnictwa serdecznie zapraszamy pary małżeńskie, które potrzebują pogłębienia i dalszego rozwoju swojej relacji!

ü Prowadzący: Grażyna i Michał Dzida, małżeństwo od 17 lat, rodzice czworga uroczych nastolatków  Grażyna – psycholog, trener umiejętności społecznych. Michał – pedagog, trener dramy. Wspólnie – pasjonaci pracy z ludźmi oraz aktywnego wypoczynku.

Wstęp wolny. Przewidujemy udział 10 par, decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie dla mieszkańców Gdańska, finansowane ze środków Miasta Gdańsk.
Zapraszamy do Herbaciarni u Oblatów.

https://forms.gle/M2dXw7tNtKCCCdwx8

https://www.facebook.com/events/1310144379529292/?ref=newsfeed

Dom Sąsiedzki „Zakopianka”, ul. Zakopiańska 40 Gdańsk

Kurs brydża dla małżeństw – od podstaw

 • 10.02.2023 godz. 18.30-20.30
 • 11.02.2023 godz.10.00-12.00 i 14.00-16.00 cd.

Zapraszamy małżeństwa z Gdańska na kurs brydża od podstaw. Brydż to wspaniała, ekscytująca, rozwijająca myślenie i pamięć rozrywka, to tworzenie planów postępowania, analiza zmieniających się warunków realizacji tego planu, to przede wszystkim współpraca w parze ! W brydżu, tak jak w małżeństwie , żeby odnieść sukces nie możesz grać tylko „na siebie”. Podobno Bill Gates umieścił brydża na liście 10 rzeczy, które pomogły mu odnieść sukces. A jak będzie z sukcesem Waszej pary? Dołącz do brydżowej rodziny, by w świetnej atmosferze pod okiem cierpliwego i merytorycznego prowadzącego poznać grę, która rozpala miliony ludzi na całym świecie i zmieni Twoje postrzeganie tego w jak wartościowy sposób można spędzać wolny czas.
Prowadzenie :
Przemek Kurzak – Mistrz krajowy w brydżu sportowym, licencjonowany trener II klasy, odznaczony brązową odznaką Polskiego Związku Brydża Sportowego za rozpowszechnianie i popularyzacje brydża i do tego wszystkiego… fajny gość!
Wydarzenie finansowane jest ze środków Miasta Gdańsk, zapraszamy mieszkańców Gdańska.
Zapisy:
https://krolkier.pl/tydzien-malzenstwa-i-brydz/ 

https://www.facebook.com/events/493560359639498?ref=newsfeed

Małżeński Turniej Brydżowy 

 • 12.02.2023 godz.10.00-13.00

Wydarzenie finansowane jest ze środków Miasta Gdańsk, zapraszamy mieszkańców Gdańska.
Zapisy:
https://krolkier.pl/tydzien-malzenstwa-i-brydz/

Biblioteka Manhattan (Filia WiMBP), ul. Grunwaldzka 82 Gdańsk

„O miłości w języku” spotkanie z prof. Jerzym  Bralczykiem i Lucyną Kirwil wokół książki „Pokochawszy” . Prowadzenie Alica Smolewicz-Jeglicka

 • 11.02.2023 godz. 14.00

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z wyjątkowym małżeństwem !
„Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil. Językoznawca i psycholog. Mąż i żona. …w nieustającej rozmowie – czasem poważnej, czasem całkiem niepoważnej, czasem spokojnej, czasem pełnej emocji, zawsze błyskotliwej i nigdy nudnej.
W książce Pokochawszy w rozmowie z Karoliną Oponowicz dyskutują o wszystkim tym, co z miłością związane: romantycznych wyznaniach, zakochaniu i odkochaniu, seksie, kłótniach, listach miłosnych, czułych słowach, kiczu, rozstaniach i miłości dojrzałej. Patrzą na sprawy a to pod kątem języka, a to emocji. A ponieważ te perspektywy nie zawsze się pokrywają, w wymianie zdań pomiędzy nimi nie brakuje ognia. Przy okazji Jerzy Bralczyk i Lucyna Kirwil opowiadają, wspominają początki związku, najbardziej burzliwe kłótnie, językowe nieporozumienia czy małżeńskie rytuały.” (z opisu wydawcy)
Nasze spotkanie poprowadzi Alicja Samolewicz-Jeglicka . Jak potoczy się ta rozmowa ? Sprawdźcie Państwo sami!
Wydarzenie finansowane ze środków Miasta Gdańsk.

Wydarzenia finansowane ze środków Miasta Gdańsk

Organizator Fundacja Tydzień Małżeństwa

Msza święta w intencji małżeństw Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Matemblewie

 • 12.02.2023 godz. 12.00

Mission Impossible, po co brać ślub?

Sanktuarium św. Jana Pawła II w Gdańsku-Zaspie

13.02.2023 godz. 18.00-20.30

 • Czy w czasach nieformalnych związków warto jeszcze brać ślub?
 • Czy jeśli Waszym rodzicom nie udało się w małżeństwie Wy też skazani jesteście na porażkę?
 • Co to znaczy udane małżeństwo i czy w ogóle jest możliwe?
 • Dlaczego małżeństwo podniesione jest do rangi sakramentu?

Spotkanie dedykowane szczególnie młodym, którzy rozważają małżeństwo lub są przed ślubem. Podczas spotkania zastanowimy się nad przekonaniami na temat małżeństwa, jakie wynosimy z domu rodzinnego. Poszukamy takich, które utrudniają podjęcie tej najważniejszej decyzji w życiu.

Dorota i Mateusz Szareccy – wspólną drogę jako małżeństwo zaczęli 1,5 roku temu, a do dnia ślubu prowadziła ich bardzo kręta droga. Po ślubie zdążyli przeprowadzić się cztery razy i mieszkali przez rok w Rzymie. Na co dzień pracują w marketingu i komunikacji oraz starają się w kreatywny sposób spędzać czas wolny. Starają się pogodzić różne pasje i odmienne charaktery. Nieustannie szukają odpowiedzi na pytanie – co będzie dalej i gdzie będziemy mieszkać.

Parafia Opatrzności Bożej Gdańsk Zaspa, ul. Jana Pawła II 48 Zapraszamy do sali konferencyjnej .

https://www.facebook.com/events/651307696995628/?ref=newsfeed

Gdańsk – organizator Dziewczyny się spotykają

Małżeńskie KNOW HOW

Zapraszamy na spotkanie dla małżeństw w wieczór walentynkowy 2023! Małżeńskie KNOW HOW to zdecydowanie spotkanie dla Was, bez względu na to jaki staż małżeński za Wami!

14.02.2023, godzina 17:30

Wspólnie będziemy odkrywać czym jest prawdziwa miłość. Zastanowimy się również nad tym, jak sprawić by była ona satysfakcjonująca i trwała.

Zajęcia będą prowadzone w formie interaktywnych warsztatów.

W PROGRAMIE:

 • praktyczne zajęcia 🙂
 • dużo wiedzy
 • odpowiedzi na Wasze pytania
 • loteria z niespodziankami! 

Na wydarzenie zapraszamy pary o każdym stażu małżeńskim.

Wierzymy, że będzie to spotkanie, które istotnie przyczyni się do rozwoju waszej relacji, w tak kluczowej sferze relacji małżeńskiej. 

BILETY: https://app.evenea.pl/event/knowhow2023/   (UWAGA! Taniej do 1.02.2023 – to świetny pomysł na prezent pod choinkę)

WYKŁADOWCY – Joanna i Janusz Żydek

Jesteśmy małżeństwem już prawie 30 lat i…dobrze nam razem. A nawet coraz lepiej 🙂 Nie zawsze dobrze znaczy łatwo i przyjemnie, ale zawsze znaczy fascynująco. To, że jesteśmy razem jest, jak do tej pory, największą przygodą naszego życia. Przeszliśmy już spory kawałek tej drogi, ale jesteśmy niezmiernie ciekawi, co jeszcze przyniesie.
Staramy się dzielić tym, co jest dla nas ważne, szukamy sposobu na to jak pięknie i mądrze żyć. Prowadzimy warsztaty i wykłady dotyczące budowania małżeństwa i rodziny oraz indywidualne spotkania z parami, rodzinami oraz z narzeczonymi.
W 2011 roku stworzyliśmy własny projekt „Dobrze nam razem”, który przekształciliśmy w czerwcu 2019 w Fundację Dobrze Nam Razem, do której dołączył do nas nasz syn Marek Żydek.

Wierzymy i doświadczamy, że nic w życiu nie daje takiej satysfakcji i radości jak trwały i udany związek małżeński. Szczęście to miłość. KROPKA Pokazały to najdłuższe badania nad ludzkim szczęściem i doświadczamy tego w naszym własnym życiu.

Joanna i Janusz Żydek 

Już dziś zarezerwujcie swoje miejsce! Zapraszamy również pary narzeczone – to będzie bardzo wartościowy czas dla Was!

FB: https://www.facebook.com/dobrzenamrazem

PLAN SPOTKANIA

17;30-18:40 – część 1

18:40-19:10 – przerwa kawowa

19:10-20:30 – część 2

Uwaga! Wejściówki tańsze do 1.02.2023. Ilość miejsc ograniczona.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

– długopis
– notes
– męża, żonę
– przysżłego męża, przyszłą żonę 

DATA I MIEJSCE

Miejsce: Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori (uwaga! Nowy budynek)ul. Jagiellońska 5a, 80-371 Gdańsk

Startujemy 14.02.2023, godz.17:30

ORGANIZATORZY

 • DZIEWCZYNY SIĘ SPOTYKAJĄ – inicjatywa kobieca, która organizuje cykl spotkań dla kobiet (i nie tylko) opartych o wartości chrześcijańskie.

Więcej o nas: www.DziewczynySieSpotykaja.pl
FB: https://www.facebook.com/DziewczynySieSpotykaja/
IG: https://www.instagram.com/dziewczyny.sie.spotykaja…
Pinterest: https://pl.pinterest.com/DziewczynySieSpotykaja/bo…
YouTube: https://www.youtube.com/c/Dziewczynysięspotykają

Gdańsk – organizator FamilyLife Polska 

Oswoić konflikt – skąd nasze spory i jak sobie z nimi radzić?

W sobotę, 11 lutego o 16:00 odbędzie się w Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej i Przedszkolu Montessori na Przymorzu w Gdańsku (ul. Jagiellońska 5a – nowy budynek) spotkanie z Magdaleną i Wiesławem Grabowskimi pt.: Oswoić konflikt – skąd nasze spory i jak sobie z nimi radzić? 

Wstęp jest darmowy, obowiązują zapisy: https://app.evenea.pl/event/tydzienmalzenstwagdansk/

Magdalena i Wiesław Grabowscy, przeprowadzą nas przez temat konfliktów małżeńskich, które wcale nie muszą być dramatem. Razem z nimi odkryjemy przyczyny wrzenia w naszym małżeństwie, ale również w swobodnej atmosferze zastanowimy się nad sposobami rozwiązywania konfliktów. Podczas spotkania otrzymamy porcję profesjonalnej wiedzy, o tym jak wyciągać wnioski z różnicy zdań, a wszystko po to, by żyło nam się łatwiej, milej i sympatyczniej.

Magdalena i Wiesław Grabowscy są mówcami na konferencjach dla małżeństw i rodziców. Doradcy życia rodzinnego, współautorzy podręcznika do przedmiotu Wychowanie do Życia w Rodzinie pt.: „Zanim wybierzesz”. Prowadzą kursy dla narzeczonych, a w tym autorski program „Spotkań dla zakochanych”. 

Wiesław jest także mówcą na konferencjach dla mężczyzn, a Magdalena dla kobiet. Magdalena jest autorką książek: „Kobieta warta królestwa”, „Klucze do pokoju”, „Niezapomniane” oraz książeczek dla dzieci „Wielka wędrówka” i „Cudowna przemiana”. Magdalena i Wiesław Grabowscy są małżeństwem od 44 lat, mają 3 dorosłych synów i ośmioro wnucząt. Przez 25 lat prowadzili Służbę Rodzinie w ramach Międzywyznaniowego Ruchu Chrześcijańskiego Mt28, a obecnie są zaangażowani w Fundacji Prodoteo wspierającej wartości i inicjatywy chrześcijańskie w zakresie upowszechniana znajomości Pisma Świętego i apologetyki chrześcijańskiej, małżeństwa i rodziny oraz dobroczynności.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1367178417365741

MuraLove – romantyczny spacer dla dwojga po Galerii Muralu na Zaspie

W niedzielę, 12 lutego o 12:00 zapraszamy na romantyczny spacer dla dwojga po Galerii Muralu na Zaspie. W specjalnie przygotowanej na ten dzień trasie poprowadzi nas przewodniczka Katarzyna Michałowska

Startujemy w niedzielę 12.02.2023 o 12:00 spod GAK Plama, ul. Pilotów 11.

Wstęp jest darmowy, obowiązują zapisy: https://app.evenea.pl/event/muralove/

W ramach Tygodnia Małżeństwa świętujemy bliskość w relacjach i wędrujemy spoglądając na MuraLove bogactwo Zaspy.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2460868517405009

Spacer miłosny z aplikacją  guideU

Podczas trwania Tygodnia Małżeństwa będzie dostępna bezpłatna randka z aplikacją guideU. Pobierzcie spacer z aplikacji guideU i wyruszcie miłosnymi zakątkami Gdańska, słuchając ciekawych opowieści, a przy okazji rozmawiając ze sobą. Podczas spaceru, przewodnicy – Kasia i Maciej, będą starali się zainspirować was do inspirującej konwersacji. Porozmawiacie na temat waszego związku, a przez to przeżyjecie nieszablonową randkę.

Spacer jest dostępny bezpłatnie podczas Tygodnia Małżeństwa od 7 do 14 lutego.

Pobierzcie aplikację mobilną guideU zróbcie sobie miłosny spacer po Gdańsku: https://www.guideu.at/Jeśli masz Androida i chcesz skorzystać bez opłat z tej randki, napisz do nas na adres FamilyLifePolska@gmail.com – otrzymasz od nas kod na bezpłatne korzystanie ze spaceru.

Gdańsk Edycja 2022

Kilka linków do wydarzeń Tygodnia Małżeństwa w Gdańsku i zapisanych wspomnień:

https://www.gdansk.pl/fotogaleria/Gala_Ceremonii_Otwarcia_Miedzynarodowego_Tygodnia_Malzenstwa,f,68306

https://gdansk.tvp.pl/28974537/miedzynarodowy-tydzien-malzenstwa

https://www.gdansk.pl/fotogaleria/Tydzien_Malzenstwa_CH_Manhattan,f,173259