Tydzień Małżeństwa w Polsce  jest inicjatywą wielu środowisk, które swą troską obejmują diadę małżeńską. Kampania ta ma na celu podkreślenie małżeństwa rozumianego jako specyficzna i komplementarna więź mężczyzny i kobiety zadeklarowana w sposób publiczny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby, grupy, stowarzyszenia, instytucje oraz wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły na to małżeńskie święto.

Jakie działania?

Działania, które ubogacą Tydzień Małżeństwa, mogą mieć różnorodną formę np. działania w ramach Państwa standardowej działalności lub wszelkiego typu oryginalne pomysły i inicjatywy. Wstępnie przyjęliśmy 4 obszary – kultura, sport, edukacja, duchowość. W zależności od prowadzonej przez Państwa działalności mogą to być specjalne warsztatyspotkaniaodczytykonferencjewystępy artystyczne, zajęcia sprawnościowe, projekcje filmowe, wszelkiego rodzaju zniżkirabatybonusy na bilety, dostęp lub użytkowanie.

Dla kogo?

Wszelkie inicjatywy ukierunkowane powinny być na małżeństwo, czyli kobietę i mężczyznę. Tematyka dzieci, rodzin lub seniorów nie powinna być tutaj na pierwszym planie, choć z oczywistych powodów może być również obecna. Będzie to czas dla DWOJGA – najbliższych sobie osób, którym codzienność może trochę zatarła intensywność najpiękniejszych relacji.

Jak często?

Państwa propozycja może być jednorazowa (np. koncert, warsztat, itp.) lub okresowa (np. rabat na bilet wstępu przez cały tydzień). Tydzień Małżeństwa będzie początkiem większego cyklu na przestrzeni całego roku.

Sponsorowanie

Jeżeli z różnych powodów nie możecie się Państwo zaangażować bezpośrednio we współorganizację Tygodnia Małżeństwa, ale macie  wielką chęć pomocy, istnieje możliwość sponsorowania naszych działań dowolną kwotą. Na pewno taka pomoc również bardzo nam się przyda, bo ogrom podejmowanych przez nas zadań z oczywistych względów wiąże się z dużymi kosztami.

Fundacja Tydzień Małżeństwa
Numer rachunku: 64 1600 1462 1877 6973 5000 0001

Korzyści

Zabiegamy o to, żeby nasi Partnerzy otrzymali wymierne korzyści z udziału w projekcie. Na chwilę obecną, również dzięki wielkiemu zaangażowaniu samorządów lokalnych, możemy zaoferować promocję w naszym serwisie, promocję na portalach społecznościowych, promocję na stronach samorządów uczestniczących w projekcie, reklamę w czasopismach samorządowych. Przygotowujemy również specjalne nagrody dla najlepszych partnerów. Nie jest to skończona lista korzyści, ponieważ razem z propozycjami działań napływającymi z różnych stron otrzymujemy również ciekawe pomysły uhonorowania partnerów.

Wolontariat

Bardzo liczymy również na wsparcie wolontariuszy. Szczególnie w najgorętszym okresie, czyli od 7 do 14 lutego. Jednak już teraz można zgłaszać swoją dyspozycyjność.

Koordynatorzy edycji Tydzień Małżeństwa 2022-2024

Anna i Michał Gazda.

Zapraszamy też na nasz profil na Facebooku:
Tydzień Małżeństwa

Kontakt

+48 736 860 340