Warsztaty z komunikacji: „Jak Ci powiedzieć żebyś usłyszał(a)? Jak Ci powiedzieć żebyś zrozumiał(a)?”

Gdy para mówi o tym samym, ale innym językiem, albo gdy mówią o zupełnie innych rzeczach myśląc że chodzi im o to samo… O komunikacja w związku, czyli mówienie o swoich uczuciach i potrzebach tak, by partner nie tylko nas usłyszał ale również zrozumiał!

Termin: 8.02.2017 r. godz. 17.30 –  20.30

Miejsce: w budynku Gdańskiego Domu Organizacji Pozarządowych,  Al. Grunwaldzka 5 (były Pałac Ślubów)

Organizator: Fundacja Dla Dziecka i Rodziny „WSCHODZĄCE SŁOŃCE”

Prowadzący: Katarzyna Stryjek – pedagog, doradca zawodowy, trener i wykładowca uczelniany – prowadzi szkolenia m. in. w zakresie mediacji jako sposobu zarządzania oraz rozwiązywania sporów. Jest czynnym mediatorem (m.in. stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku); członkiem – założycielem Zespołu ds. Wprowadzania Mediacji w Polsce (obecnie Polskie Centrum Mediacji), Prezesem Oddziału Polskiego Centrum Mediacji w Sopocie. Wierzy w mediacje i możliwość rozwiązywania  każdego problemu!

Koszt: uczestnicy pokrywają jedynie koszty poczęstunku – 20 zł od pary. Ilość miejsc ograniczona! Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji Wschodzące Słońce: RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A: 53 1750 0012 0000 0000 2710 1046 treść przelewu: „WARSZTATY z KOMUNIKACJI”.

ZAPISY: Zgłoszenia na maila: mariusz@wschodzaceslonce.org.pl lub tel.: 605-071-761 (po godz. 20.00)