Warsztat (Nie)Perfekcyjni ma na celu skłonić uczestników do refleksji na temat dopasowania się w relacji małżeńskiej, partnerskiej. Ciekawe podejście do tematu pozwoli wspólnie przyjrzeć się co takiego może spowodować wstrząsy i chaos na przestrzeni wspólnej historii od romantycznych początków do dojrzałego związku.

(Nie)Perfekcyjni – jaka jest tajemnica dopasowania cech. Czy para to interaktywne puzzle? Jak wygląda idealna żona i idealny mąż. Na warsztacie postaramy się rozwinąć motto „ To, jakim kto z nas jest, nie oznacza, że jest lepszy czy gorszy – tylko INNY”. Odpowiemy na ważne pytanie – jak w związku z tym radzimy sobie z innością partnera.

 

Justyna Labuda-Zdziebłowska – jestem pedagogiem specjalny o kierunku –  surdopedagog oraz absolwentką Studiów Podyplomowych – Psychologia Pomagania i Interwencja w Kryzysie. Od 25 lat pracuję w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Dla Niesłyszących w Wejherowie. Praktykę terapeutyczną w prywatnym gabinecie prowadzę od 2002 roku. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz małżeństwami. Jestem także mediatorem rodzinnym co pozwala mi na pomaganie całemu systemowi rodzinnemu. Ustawicznie dokształcam się uczestnicząc w różnych formach edukacyjnych (studia podyplomowe, konferencje, warsztaty). Pomaganie to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja.

 

Rejestracja i zapisy:
Marta Paczyńska:
tel 519 895 232, e-mail: kontakt@tydzienmalzenstwa.pl