Mechanika Miłości to warsztat o tym, jak tworzyć małżeństwo, który jest źródłem radości, wsparcia i satysfakcji oraz w jaki sposób pogłębić emocjonalną więź.

Miłość jest jak bardzo skomplikowana maszyna, o którą trzeba dbać, aby sprawnie i bezawaryjnie działała, którą trzeba konserwować, aby nie dochodziło do zatarć, której trzeba regularnie używać, aby zniwelować niszczenie. Jeśli się nie troszczymy o związek, nie dbamy, nie pielęgnujemy więzi, która nas łączy z czasem pojawia się coraz więcej zgrzytów, zatarć, aż w końcu całość się rozsypuje.

W trakcie warsztatu będzię mieli okazję wziąc udziął w dużej ilości ćwiczeń oraz otrzymacie minimum niezbędnej teorii.Warsztat przeznaczony jest dla par tak z długim jak i krótkim stażem, którym zależy, aby ich relacja była jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Aby była źródłem stałej radości, a poczucie zakochania, przy jednoczesnej głębokiej więzi emocjonalnej nigdy nie mijało.

Celem warsztatu jest wzmocnienie więzi, podkreślenie mocnych stron relacji i wniesienie ożywczego powiewu do związku. Chcemy też abyście dobrze się bawili!

Warsztat składa się 7 modułów, wszystkie zadania wykonuje się tylko ze swoim mężem/żoną.

 

Na warsztacie:

  • odkryjecie mocne strony waszego związku,
  • poczujecie znaczenie afirmacji,
  • poznacie język miłości Waszego ukochanego lub ukochanej,
  • nauczycie się w jaki sposób skutecznie udzielać wsparcia
  • dowiedziecie się jak radzić sobie ze stresem i go redukować
  • zdobędziecie wiedzę, co robić by móc wielokrotnie „zakochiwać się” w swoim partnerze/partnerce
  • rozpoznacie Wasze marzenia i przygotujecie plan ich realizacji. Od 2002 roku wspólnie przemierzamy świat. 11 lat temu powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK.

 

Jesteśmy przeszczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci. Od dwóch lat prowadzimy warsztaty dla par będących na różnych etapach związku pomagając im pogłębić więź i umocnić relację. Na warsztatach dzielimy się doświadczeniem własnym, jak i tym zdobytym na kursach i szkoleniach.

 

Co nas wyróżnia? Na warsztatach podzielimy się doświadczeniem własnym jak i tym zdobytym na kursach i warsztatach. Choć jesteśmy szczęśliwym małżeństwem mamy za sobą ciężkie i bolesne chwile. Musieliśmy zmierzyć się z chorobą naszego synka i olbrzymią niemocą, która spotkała nas w czasie nasilenia choroby. Te doświadczenia, choć trudne, w konsekwencji umocniły nasz związek.

W trakcie warsztatów podzielimy się z Wami naszymi, sprawdzonymi sposobami, dzięki którym pokonaliśmy trudności i jesteśmy jeszcze bardziej RAZEM.

Przede wszystkim mamy interdyscyplinarne podejście do związków i relacji. Opieramy się na badaniach naukowych łącząc wiedzę z psychologii, neurobiologii i socjologii. Uważamy, że bardzo ważne jest, aby metody pracy dopasować do potrzeb uczestników, a nie uczestników do metody.

Bazując na doświadczeniu i wiedzy z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że najważniejsze w związku jest zaangażowanie: im więcej włożysz, tym więcej otrzymasz.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w kursach i warsztatach dotyczących relacji prowadzonych przez najlepszych terapeutów i trenerów w Polsce i na świecie – z Johnem i Juli Gottman na czele. Oboje też skończyliśmy kurs „Podstawy terapii par i małżeństw” organizowany przez Klinikę Małżeńską w Krakowie.

 

Prowadzący: Justyna Zorn i Roman Miotke

 

Zapisy i rejestracja:

61305-3.evenea.pl  lub justyna.zorn@gmail.comtel 884141053

 

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/WarsztatyRozwojoweDlaPar/