„Dobry seks w każdym wieku” to warsztat o tym, jak czerpać radość i szczęście z seksu, jak budować atmosferę czułości i bezpiecześntwa tak ważną dla pełnego spełnienia oraz jak dawać i czerpać z aktu małżeńskiego.  Clelem warsztatu jest ukazanie roli: komunikacji , bliskości, rozumienia wzajemnych potrzeb, a także świadomości własnego ciała dla zadowolenia z pożycia małżeńskiego.

 

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję porozmawiać o tym, co daje im radość, co sprawia im przyjemność. Dowiedzą się jakie są potrzeby współmałżonka i w jaki sposób mogą je zaspokajać.

 

Warsztat „Dobry seks w każdym wieku” to krótki kurs o tym jak poprzez seks pogłębiać intymność, bliskość i zadowolenie z relacji.  Ponadto cześć teoretyczna zawiera materiał, o tym jak rozniecać pożądanie bez względu na staż, o tym jak pielęgnować relację by namiętność nie wygasła oraz o tym jak uważność wpływa na jakość życia seksualnego.

 

W trakcie warsztatu przedstawimy też obiektywne przyczyny utrudniające realizację aktu małżeńskiego, podpowiemy gdzie szukać pomocy.

 

Wszystkie ćwiczenia odbywają się tylko w parze, nie ma pracy na forum.

warsztat przeznaczony dla 15 par, cena 100zł/para

Zapisy i rejestracja:

61305-2. evenea.pl  lub justyna.zorn@gmail.comtel 884141053