Wykład z warsztatem, ukazujący znaczenie komunikacji w budowaniu relacji. Temat niezwykle ważny i potrzebny na każdym etapie życia. Praca nad dobrą i nieraniącą komunikacją to trudna, ale warta wysiłku sprawa. Dla nas warta też niejednej  nieprzespanej nocy. Zwrócimy uwagę na blokady komunikacji i podzielimy się własnym doświadczeniem.

 

Adresaci : single, pary, narzeczeni, małżeństwa

 

Prowadzący: 

Natalia Gozdalska –  żona, pedagog, biolog, coach. Od 8 lat pracuje jako wychowawca przedszkolny. Od  czterech lat interesuje się komunikacją, uczestniczyła w kursie empatii „Ja jestem ważny, Ty jesteś ważny”.  Odkrywa i każdego dnia fascynuje się na nowo, jak empatyczna komunikacja zbliża, buduje kontakt i przynosi harmonię. Radością z tych odkryć chce dzielić się z innymi.

Jacek Gozdalski – mąż, lekarz, teolog. Ukończył  Studium Psychoterapii  Integratywnej przy SPCH w Warszawie. Doktorant Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Psychologów Chrześcijańskich w Gdańsku.  W centrum jego zainteresowań jest człowiek wraz z całym bogactwem intelektualnym, emocjonalnym i duchowym. Czerpie radość z motywowania do rozwoju i towarzyszenia ludziom w odkrywaniu ich życiowej drogi.

 

ZAPISY: zapisy.letnica@gmail.com