Wszystkie bajki o miłosci, w których zakochani bohaterowie pokonują mnóstwo przeszkód, żeby być razem, kończą się upragnionym slubem i puentą: „żyli długo i szczęsliwie”. W życiu często bywa wręcz przeciwnie – przeszkody i trudy zaczynają się dopiero po slubie. Nasze wyobrażenia, marzenia i fantazje nt cudownej relacji konfrontują się z rzeczywistoscią. Pojawia się pytanie; czy szczęsliwa para to tylko obrazki z bajek, filmów i reklam?
Podczas wykładu „Odważ sie byc blisko” spróbujemy zrozumieć skąd w nas bierze się pragnienie szczęsliwej relacji i dlaczego tak trudno nam to zrealizować. Dlaczego mimo tego, że oboje tego chcemy tak często ciężko nam to osiągnąć? Spróbujemy doswiadczyć i zrozumieć jakie uruchamiamy mechanizmy psychologiczne (te swiadome i mniej swiadome), które oddalają nas od bliskosci emocjonalnej i często skazują na samotnosć w relacji.

Wykład pomoże również tym, którzy już odważyli się być blisko, ale ciągle pracują nad jakoscią swojej relacji. Pomoże zrozumieć co przeszkadza, a co pomaga w osiąganiu celu „żyli długo i szczęsliwie”.
Pokażę czego unikać i co robić, aby budować bliską, intymną więź i odnosić sukcesy w małżeństwie.

Mam również nadzieję, że będzie inspiracją do dalszego rozwoju w małżeńskiej relacji.

Rejestracja i zapisy:
Marta Paczyńska:
tel 519 895 232, e-mail: kontakt@tydzienmalzenstwa.pl

Prowadzący: 

Agnieszka Kamińska – psychoterapeuta, psycholog. Ukończyła jedną z pierwszych  w Polsce edycji Core Trainingu – zaawansowanego, całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii ISTDP ( Intensive Short Term Dynamic Psychoterapy) uzyskując międzynarodowy certyfikat psychoterapeuty ISTDP wydany przez IEDTA (International Experiential Dynamic Therapy Association) uprawniający do samodzielnego prowadzenia psychoterapii w tym nurcie.

Pomysłodawca i współtwórca Polskiego Instytutu Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej – SENTIO. Ambasadorka tej innowacyjnej w Polsce metody rozwoju osobistego i psychoterapii ISTDP. Od 16 lat inspiruje i pomaga ludziom w rozwoju osobistym i zachowaniu równowagi emocjonalnej w życiu.

 Aktywnie uczestniczy w międzynarodowym projekcie – cyklicznej, corocznej kampanii społecznej „Marriage Week International” realizowanej w 22 krajach na 4 kontynentach, od 2015 roku jest współodpowiedzialna za jej Polską edycję „Tydzień Małżeństwa ”, który odbywa się rokrocznie w terminie 7-14 lutego.

Społecznie zaangażowana w Stowarzyszeniu Psychologów Chrzescijańskich gdzie pełni funkcję prezesa oddziału Gdańskiego.

Jej motto życiowe: „Odważ się i działaj”.