O tygodniu małżeństwa

Kampania społeczna „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa” (International Marriage Week) jest innowacyjnym w Polsce projektem promującym szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Obecnie Tydzień Małżeństwa działa już w 22 krajach na 4 kontynentach (www.marriage-weekinternational.com). Nie jest to inicjatywa komercyjna, lecz mająca na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw.  W IV edycji Tygodnia Małżeństwa 7-14.02.2018 przewidzieliśmy wiele atrakcji i mnóstwo wartościowych wydarzeń w całej Polsce.

Małżeńska Akademia Rozwoju

Akademia Rozwoju Małżeńskiego to projekt w ramach którego przewiduje się działania mające na celu podnoszenie społecznej świadomości nt reguł związanych z funkcjonowaniem małżeństwa oraz narzędzi przyczyniających się do budowania trwałej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej.
Na podstawie doświadczeń lat ubiegłych w roku 2018 planujemy realizować ofertę warsztatów i wykładów w ciągu całego roku – nie tylko podczas trwania Tygodnia Małżeństwa 7-14.02.2018.

Porady małżeńskie

Wspierają nas

Tydzień Małżeństwa jest okazją, aby połączyć nasze siły w tworzeniu pozytywnej energii niezbędnej do budowania zdrowych i trwałych relacji. Mamy nadzieję zarazić entuzjazmem wiele, różnych środowisk i wspólnie realizować działania, na możliwie najszerszą skalę. Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wesprzeć nasz projekt.

Sponsor Główny

Patronat honorowy

Patronat medialny

Partnerzy

[