Nigdy nie zostawiaj swojego partnera!

Kirk Cameron główny bohater filmu wciela się w postać Caleba Holta, heroicznego kapitana straży pożarnej, który nade wszystko ceni poświęcenie i służbę innym. Jednak jego najważniejszy związek – małżeństwo niedługo „stanie w płomieniach”. Postępując zgodnie z kodeksem strażaka, Caleb wie, że nie może zostawić swojego partnera, wewnątrz płonących budynków – to jego naturalny instynkt. W stygnącym żarze jego małżeństwa, to jest już jednak całkiem inna historia. Przez dziesięciolecie małżeństwa, Caleb i Catherine oddalili się na tyle, że gotowi są, by dalej żyć bez siebie. Ponieważ już przygotowują się do postępowania rozwodowego, ojciec Caleba prosi swojego syna, by spróbował  podjąć eksperyment: Wyzwanie miłosne…

Fireproof to piękny i mądry film o miłości, który uczy, że w małżeństwie samo uczucie nie wystarcza. Nad swoim związkiem trzeba nieustannie pracować, ale nawet jeśli przechodzi się ciężki kryzys, to warto walczyć do końca!

To opowieść o tym jak w codzienności skutecznie dbać o swoje małżeństwo, aby w przyszłości nie trzeba było „gasić pożarów”!

WAŻNE! Wśród uczestników zostanie wylosowana nagroda: pamiętnik bohatera filmu!

Termin: poniedziałek 12.02.2018, g. 18.30-20.00

Miejsce: Stacja Kultura, ul. Starowiejska 2, Rumia

Wstęp wolny za okazaniem zdjęcia ślubnego!

ZAPISY: na www.tydzienmalzenstwa.pl

Wydarzenie pod Patronatem Honorowym Burmistrza Rumi.