14.02.2019. godz. 18.30 Stacja Orunia

Wstęp wolny

Obowiązują zapisy przez: kontakt@tydzienmalzenstwa.pl

Teatr Playback jest specyficzną formą, która znajduje się jednocześnie na dwóch płaszczyznach, z których czerpie techniki oraz siłę przekazu – to psychodrama oraz teatr.

Każdy spektakl potrzebuje scenariusza, a ten swojego autora. W teatrze Playback autorem jest Widz , konkretna osoba, która podejmuje świadomą decyzję o tym, że jego historia zostanie odegrana na scenie dla widzów. Zapowiada się ciekawie, prawda ?

Ideą przedstawienia Teatru Playback jest, aby historia opowiadającego otrzymała nowe życie, a opowiadający mógł się jej przyjrzeć z dystansu. Scenariusz tworzony avista powstaje pod wpływem emocji. Aktorzy starają się znaleźć klucz do tych emocji, ale przecież nie zdarza się, aby dwie różne osoby miały identyczne odczucia nawet, jeżeli uczestniczyły w tym samym zdarzeniu . Siłą rzeczy aktorzy dają więc autorowi pewną alternatywę jego historii…

Zapraszamy małżonków i fanów małżeństwa na jedyny, niepowtarzalny spektakl inspirowany scenami z życia małżeńskiego.

Teatr Playback Self 3.0 tworzą:

Agata Sidorek (Warszawa)

Magdalena Peron – Szott (Przemyśl)

Jarosław Rebeliński (Gdańsk)

Pomimo, że aktorzy są rozrzuceni po różnych miastach w Polsce można ich spektakle oglądać podczas różnych festiwali wydarzeń artystycznych.

Partnerem wydarzenia jest Gdański Archipelag Kultury