TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA W PŁOCKU 7-14 LUTEGO 2019 ROKU

Organizatorem Tygodnia Małżeństwa w Płocku jest Stowarzyszenie na rzecz Małżeństwa i Rodziny „NIE MA LEKKO”.

Wydarzenia są kierowane do par małżeńskich mieszkających w Płocku. Na każde wydarzenie oddzielnie obowiązuje zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 505 925 738. Przy wejściu na wydarzenie każda para zobowiązana jest okazać zdjęcie ślubne. Wszystkie wydarzenia są darmowe!

W czasie wykładów i konferencji będą losowane wśród par małżeńskich prezenty w postaci voucherów, zniżek czy darmowych wejść do kina, restauracji, salonów urody, na ściankę wspinaczkową, również walentynkowa randka małżeńska, itp. pozyskane od grantodawców i partnerów Tygodnia Małżeństwa.

We wszystkie dni Tygodnia Małżeństwa (oprócz niedziel) będą udzielane porady psychologów i terapeutów dla par małżeńskich

– zapisy chętnych pod nr tel. 608 747 521
Program ten jest dostępny również na stronie www.tydzienmalzenstwa.pl i
www.facebook.com/NIEMALEKKOstowarzyszenie

O tygodniu małżeństwa (www.tydzienmalzenstwa.pl)

Kampania społeczna „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa” (International Marriage Week) jest innowacyjnym w Polsce projektem promującym szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny odbywającym się już po raz 5 w wielu miastach naszego kraju. Obecnie Tydzień Małżeństwa działa już w 22 krajach na 4 kontynentach (www.marriage-weekinternational.com). Nie jest to inicjatywa komercyjna, lecz mająca na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw.

Patronat honorowy

ANDRZEJA NOWAKOWSKIEGO Z MAŁŻONKĄ

ORGANIZATOR TYGODNIA MAŁŻEŃSTWA 7-14 LUTEGO 2019R. W PŁOCKU

STOWARZYSZENIE NA RZECZ MAŁŻEŃSTWA I RODZINY ”NIE MA LEKKO”

PATRONAT MEDIALNY

PARTNERZY