Kampania społeczna „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa” (International Marriage Week) jest innowacyjnym w Polsce projektem promującym szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Obecnie Tydzień Małżeństwa działa już w 27 krajach na 4 kontynentach (www.marriage-weekinternational.com). Nie jest to inicjatywa komercyjna, lecz mająca na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw.

Przedstawiamy aktualny program VII Tygodnia Małżeństwa w Polsce 7-14.02.2021.

Dowiedz się więcej.

Akademia Rozwoju Małżeńskiego to projekt w ramach którego przewiduje się działania mające na celu podnoszenie społecznej świadomości nt reguł związanych z funkcjonowaniem małżeństwa oraz narzędzi przyczyniających się do budowania trwałej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej.

Zapraszamy do odsłuchania podcastu doświadczonego psychoterapeuty na temat budowania bliskości w związku: podcast.

Tydzień Małżeństwa jest okazją, aby połączyć nasze siły w tworzeniu pozytywnej energii niezbędnej do budowania zdrowych i trwałych relacji. Mamy nadzieję zarazić entuzjazmem wiele, różnych środowisk i wspólnie realizować działania, na możliwie najszerszą skalę. Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wesprzeć nasz projekt.