„Sztuka miłości, czyli jak pielęgnować pożądanie, intymność i namiętność” to warsztat o tym, jak czerpać radość i szczęście z seksu, jak budować atmosferę czułości i bezpieczeństwa tak ważną dla pełnego spełnienia oraz jak dawać i czerpać z kochania się.
Celem warsztatów jest ukazanie roli: komunikacji, bliskości, rozumienia wzajemnych potrzeb, a także świadomości własnego ciała dla zadowolenia z pożycia małżeńskiego.
Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję porozmawiać o tym, co daje im radość, co sprawia im przyjemność. Dowiedzą się jakie są potrzeby współmałżonka i w jaki sposób mogą je zaspokajać.
Warsztaty „Sztuka miłości, czyli jak pielęgnować pożądanie, intymność i namiętność” to krótki kurs o tym jak poprzez seks pogłębiać zmysłowość i romantyczność , bliskość oraz
zadowolenie z relacji. Ponadto cześć teoretyczna zawiera materiał, o tym jak rozniecać pożądanie bez względu na staż, o tym jak pielęgnować relację by namiętność nie wygasła oraz o tym jak uważność wpływa na jakość życia seksualnego.
W trakcie warsztatu przedstawimy też obiektywne przyczyny utrudniające współżycie, podpowiemy gdzie szukać pomocy.
Warsztaty dla 8 małżeństw
cena: 99zł
12.02.2019 PPNT Gdynia
warsztaty 2-godzinne
kontakt: mechanikamilosci@gmail.com
884 141 053 (Justyna Zorn)