Każda relacja wymaga, aby o nią dbać. Opowiemy o naszych sposobach „karmienia” małżeńskiej miłości i zaprosimy do kilku ćwiczeń warsztatowych, które pokażą jak małe zmiany w codzienności mogą przynieść dużo dobra dla relacji 🙂

Ilość miejsc : 50 osób 

9 lutego 2019, godz. 11:00
Miejsce : Biblioteka „Sopoteka”, ul. Kościuszki 14, poziom 2 
Zapisy : nataliagozdalska@poczta.fm 
Wstęp wolny

Natalia Gozdalska –  żona, pedagog, coach. Od 8 lat pracuje jako wychowawca przedszkolny. Od  kilku lat inspiruje się warsztatami z komunikacji, uczestniczyła w kursie empatii „Ja jestem ważny, Ty jesteś ważny”.  Odkrywa i każdego dnia fascynuje się na nowo jak empatyczna komunikacja zbliża, buduje kontakt i przynosi harmonię. Radością z tych odkryć chce dzielić się z innymi.

Jacek Gozdalski – mąż, lekarz, teolog. Ukończył  Studium Psychoterapii  Integratywnej przy SPCH w Warszawie. Doktorant Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Psychologów Chrześcijańskich w Gdańsku.  W centrum jego zainteresowań jest człowiek wraz z całym bogactwem intelektualnym, emocjonalnym i duchowym. Czerpie radość z motywowania do rozwoju i towarzyszenia ludziom w odkrywaniu ich życiowej drogi.