Tydzień Małżeństwa

TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA 

CHODZIEŻ

Organizator: Chodzieskie Forum Małżeństw

 

termin

wydarzenie

miejsce

09.02.2017

godz. 16.30

„Na wesoło o sprawach poważnych”

Miejska Biblioteka Publiczna

w Chodzieży

11.02.2017

godz. 16.00

 

"Spróbujmy się lepiej zrozumieć"

 

Centrum Aktywności Seniora I p. Dworzec PKP

12.02.2017

godz. 12.00

 

"Pobiegajmy razem"

 

MOSiR

12.02.2017

godz. 15.00

 

Msza św. w intencji tych, których kochamy.

 

Kościół św. Floriana

12.02.2017

godz. 16.00

 

"Konflikt małżeński - szansa czy zagrożenie"

 

Aula Domu Parafialnego przy Kościele św. Floriana

14.02.2017

godz. 18.30

 

 

„Randka małżeńska - przy muzyce, w lirycznym nastroju”

 

 

Młodzieżowy Dom Kultury

 

Szczegóły programu można na bieżąco śledzić na stronie internetowej www.chfm.com.pl oraz na Fb pod hasłem: chodzieskie forum małżeństw. Zapraszamy do kontaktu, tam też można dokonać zgłoszenia na wybrane lub wszystkie wydarzenia.

 

Ponadto w trakcie tygodnia proponujemy:

- "Małżeństwo w oczach dziecka" - konkurs plastyczny dla dzieci [chodzieskie przedszkola i szkoły podstawowe - klasy I-III). Z niecierpliwością czekamy na prace!

- wspólne czytanie i słuchanie książek razem z rodzicami [Miejska Biblioteka Publiczna]

- prezentacja książek i publikacji oraz filmów na temat relacji między mężczyzną i kobietą [Miejska Biblioteka Publiczna] oraz podczas spotkania w sobotę dn. 11.02.2017

- akcje promocyjne w wybranych restauracjach „Kameralna”, „Łazienki”, kawiarni – „Ogrody Smaku. Cztery pory roku.” „Cukiernia Piotrowscy” – za okazaniem zdjęcia ślubnego 20 % na wspólną kawę i ciasto lub kolację we dwoje. Dodatkowo „Caffe Lounge”, „Kameralna”  „Chodzieski łazienki”, „Straszny Dwór” ,  „Ogrody Smaku” oraz „Cukiernia Piotrowscy”  ufundowały vouchery na wspólną chwilę we dwoje przy kolacji lub deserze.

 W kwiaciarni „Skrzynia Kwiatów” czekają na mężów atrakcyjne rabaty na bukiety kwiatów oczywiście za okazaniem zdjęcia ślubnego.

Będzie też do wygrania sesja zdjęciowa w studio Foto – Agnieszka Ocieczek- Biskupska oraz wejściówki do Chodzieskiego Centrum Atletyki B. Miłosek

Przedszkole „Mali Odkrywcy” przygotowało również kilka niespodzianek, które ucieszą dzieci i ich rodziców.

Powyższe vochery będą do wygrania lub wylosowania podczas konferencji 11.02.2017

=============================================

Zastanawiasz się dla kogo te spotkania? Odpowiedź jest prosta. Dla każdego!

Niezależnie od wieku i stażu. Zapraszamy też pary przygotowujące się do małżeństwa a także pary w powtórnych związkach. – pytanie  – czy chcecie zrobić coś dobrego  dla swojego związku. Jest okazja!

Jeśli czujecie się dobrym małżeństwem, żyjecie w związku i macie dobre relacje  – znajdziecie wiele inspirujących pomysłów do rozkwitu Waszej relacji!

A jeśli czujecie, że Wasz związek wszedł na w  złe koleiny, zostaniecie zmotywowani i zachęceni do odbudowy Waszego związku!

Wybierz dowolne z zaproponowanych powyżej wydarzeń lub skorzystaj z wszystkich, a zyskasz szansę na odkrycie nowych wymiarów w relacji małżeńskiej.

Jesteśmy przekonani, że inicjatywa ta wpisze się na stałe w społeczną, coroczną tradycję naszego miasta.

Mamy nadzieję zarazić entuzjazmem wiele, różnych środowisk i wspólnie realizować działania, na możliwie najszerszą skalę.

Patronat nad wydarzeniem sprawuje Burmistrz Miasta Chodzieży, Starostwo Powiatowe oraz obie chodzieskie parafie. Pozytywnie na nasze zaproszenie odpowiedziały  placówki oświatowe – przedszkola, szkoły podstawowe, MDK, CHDK, ZSP im. Hipolita Cegielskiego oraz chodzieskie media.

Jeśli chcielibyście dołączyć do grona pionierów akcji w Chodzieży i zaangażować się w ten projekt prosimy o kontakt: www.chfm.com.pl .