Tydzień Małżeństwa

Gorąco zapraszamy na nasze warsztaty z komunikacji. Gdy para mówi o tym samym, ale innym językiem, albo gdy mówią o zupełnie innych rzeczach myśląc że chodzi im o to samo... O komunikacja w związku, czyli mówienie o swoich uczuciach i potrzebach tak, by partner nie tylko nas usłyszał ale również zrozumiał!

Warsztaty odbędą się w romantycznej randkowej atmosferze w uroczej restauracyjce "U Babuni". Uczestnicy pokrywają jedynie koszty poczęstunku - 20 zł za osobę. Ilość miejsc ograniczona! Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji Wschodzące Słońce: RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A: 53 1750 0012 0000 0000 2710 1046 treść przelewu: "WARSZTATY z KOMUNIKACJI".

Termin: 08.02.2016 poniedziałek godz. 18-21:00

Miejsce: W restauracji „U Babuni” ul. Hynka 4/6 Gdańsk - Zaspa

Prowadzące:
 
Katarzyna Stryjek

Pedagog, doradca zawodowy, trener i wykładowca uczelniany - prowadzi szkolenia m. in. w zakresie mediacji jako sposobu zarządzania oraz rozwiązywania sporów.  Kasia jest czynnym mediatorem (m.in. stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku); członkiem – założycielem Zespołu ds. Wprowadzania Mediacji w Polsce (obecnie Polskie Centrum Mediacji), Prezesem Oddziału Polskiego Centrum Mediacji w Sopocie. WIERZY W MEDIACJE I MOŻLIWOŚĆ ROZWIĄZANIA KAŻDEGO PROBLEMU!

Irena Drawc-Ciftci

familiolog, mediator sądowy i pozasądowy. Najbliższa jest jej specyfika mediacji dotyczących stosunków między małżonkami i partnerami. Od roku 2011 członek Polskiego Centrum Mediacji w Sopocie. Interesuje się zagadnieniami rodzinnymi, rodziną w sytuacji kryzysu, separacji i rozwodu. Dodatkowo posługuje się językiem angielskim i tureckim, co niewątpliwie ułatwia jej komunikację z mężem - Hasanem Ciftci. Irena zaangażowana jest w działalność Fundacji "WSCHODZĄCE SŁOŃCE", która współpracuje z Polskim Centrum Mediacji o/Sopot.

ZAPISY: poprzez formularz Tygodnia Małżeństwa:

Weź udział