Tydzień Małżeństwa

Wykład "Zanim powiesz TAK – o czym i jak warto porozmawiać przed ślubem?"

Na wykład z elementami warsztatowymi zapraszamy pary narzeczonych i wszystkich, którzy odpowiedzialnie podchodzą do jednej z najważniejszych decyzji w życiu.

Przyjrzymy się najczęstszym problemom młodych małżeństw. Spotkanie będzie okazją do chwili refleksji nad tym, co wnosimy do naszego związku.

Omówimy tematy takie jak: Wartości, Religia, Rodzina, Dzieci, Finanse, Samoocena, Sytuacje trudne, Zdrowie, Seks, Podejście do konfliktów, Potencjalne obszary rozwojowe małżeństwa, od których nie ucieknie żadne małżeństwo. Poznacie Państwo skuteczne narzędzie do rozmowy :Model Porozumienia Bez Przemocy w praktyce.

 

Prowadząca:

Anna Bialik €“ mgr filologii polskiej, nauczyciel, mediator rodzinny, doradca psychologiczny, kierownik Ośrodka Rozwoju Osobistego  w Gdańsku oraz członek Zarządu SPCh o/G.

W trakcie szkolenia: Studium Psychoterapii Integratywnej SPCh w Warszawie,  Systemowa Terapia Rodzin Pracownia M&M Sopot; Terapia par i małżeństw w ujęciu systemowym.

Stale superwizuje swoją pracę. Specjalizuje się w mediacjach rodzinnych, doradztwie psychologicznym w zakresie pomocy małżeństwom i parom w kryzysie, prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet, wykłady dla rodziców, konferencje. Właściciel firmy Mediacje Plus. Koordynator Międzynarodowego projektu Tydzień Małżeństwa w Polsce

TERMIN  9.02.16. godz. 18.00-20.00

Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna, w Wejherowie ul. Dworcowa 7

ZAPISY: poprzez formularz Tygodnia Małżeństwa:

Weź udział