Tydzień Małżeństwa

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu: Wyjątkowe Spotkanie Dla Małżeństw!

Spotykamy się już po raz trzeci, a nasze spotkanie tym razem nosi tytuł POŁĄCZENI.

Podczas tego wydarzenia wspólnie odkryjemy co buduje bliskość w małżeństwie, a co ją rujnuje. O co warto zabiegać i się troszczyć, co jest najważniejsze w małżeńskiej relacji.  Jak ze sobą rozmawiać?

Jak zawsze będziemy dzielić się prawdziwymi historiami z życia, a także zapewnimy dozę interaktywnych zadań, które pozwolą Wam odkryć coś unikalnego dla Waszego związku.

Jak zwykle przewidujemy kilka kreatywnych niespodzianek :). Nic tylko przyjść, inspirować się i stosować we własnym małżeństwie.

Dlaczego Wyjątkowe Spotkanie Dla Małżeństw?

  • Wyjątkowy małżonek – to czas, który spędzasz ze swoim jedynym na świecie, niezwykłym mężem lub żoną
  • Wyjątkowy Bóg – wierzymy, że Bóg jest twórcą człowieka, rodziny i małżeństwa. W Biblii czytamy, że poświęcił swojego jedynego syna Jezusa Chrystusa aby umarł w nasze miejsce za mój i Twój grzech. Jesteśmy pewni, że ten bezgranicznie kochający nas Bóg wie najlepiej co jest dla nas najlepsze dlatego zawsze mówiąc o małżeńskiej relacji sięgamy do Biblii.
  • Wyjątkowi goście – naszymi mówcami są pary, które doświadczyły i odkryły coś cennego w swojej relacji małżeńskiej i pragną podzielić się tym z innymi aby uskrzydlić, wzmocnić i zachęcić inne małżeństwa.

Miejsce: Dwór Oliwski w Gdańsku, ul. Bytowska 4, Sala Grafitowa

Data: 25 marca (sobota), godz. 16:30

Koszt: 50 zł od pary do 20.03, po tym terminie 55 zł; płatność na konto nr 34 1160 2202 0000 0000 2747 9807.

Ilość miejsc ograniczona.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na Fanpage’u  Dla Małżeństw: https://www.facebook.com/dlaMalzenstw/