Tydzień Małżeństwa

Jednym z powodów dla którego decydujemy się na małżeństwo jest chęć wspólnego budowania. Budowania przyszłości, relacji, rodziny, domu.... Tak, każdy z nas wie, że dom musi mieć solidne fundamenty, jednak najbardziej nas zajmuje to co widoczne, urządzamy, upiększamy, poprawiamy, czasem remontujemy. Bywa , że od lat w tych samych miejscach coś pęka , pojawiają się rysy, plamy.... Każdy architekt wie, że wtedy trzeba odkopać, sprawdzić fundament :może jest pęknięty, może zła izolacja … Wiemy też , że najczęściej przyczyna jest jeszcze niżej- grunt na jakim zaczęliśmy budować – posadowienie fundamentu.

Zapraszamy Was do wykonania BADAŃ GRUNTOWYCH :)

Zastanów się, które Twoje cechy ( cechy charaktery, nawyki, temperament, umiejętności, talenty itp.) są dobrą, solidną podstawą /oparciem dla Waszego domu, a na które należy uważać, są niepewne, mogą być niestabilne. Podziel się tym ze współmałżonkiem i razem przedstawcie to w dowolnej  formie graficznej (diagram, rysunek, szkic, schematy) lub opisowej. Zawodowi architekci związani z inicjatywą ARCHITEKCI DLA RODZIN wybiorą najciekawsze opracowanie. Oceniana będzie forma pracy 50% ale również 50% wnioski jakie małżonkowie wyciągnęli z ćwiczenia.

NAGRODA:  1 Dzień współpracy architektoniczno -projektowej.

Wspólnie ze zwycięzcami ustalimy formę nagrody. Może to być koncepcja przebudowy mieszkania, projekt łazienki czy wybranego pomieszczenia, projekt zagospodarowania działki (oczywiście w zakresie koncepcyjnym) Może być również pomoc w sprawach administracyjnych związanych z Prawem Budowlanym.

WSZYSTKIE PRACE  BĘDĄ PUBLIKOWANE NA fanpage ARCHITEKCI DLA RODZIN. Konieczne jest dołączenie pisemnej zgody na publikowanie oraz informacji czy publikowana praca ma zostać podpisana imiennie.

Prace należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  temat TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA