Tydzień Małżeństwa

Podczas wykładu porozmawiamy o tym, dlaczego po latach małżeństwa często inaczej widzimy siebie nawzajem. Dlaczego w miejsce zachwytu pojawia się krytyka? Jak to się dzieje, że nie widzimy, że to, co nas w partnerze/partnerce denerwuje, jest tym samym, co na początku nam się podobało? Dziewczyna spontaniczna i czarująca zaczyna być spostrzegana po latach jako impulsywna i nieodpowiedzialna,a poważny i stanowczy chłopak staje się według żony nudny i kategoryczny.
Beztroska staje się nieodpowiedzialnością, optymizm - lekkomyślnością, pracowitość - ucieczką od rodziny a skłonność do żartów - złośliwością.
Dlaczego tak bardzo wpływa na nasz związek to, że nasze myślenie o mężu/żonie zaczyna być czarno-białe? Spróbujemy także odpowiedzieć na pytanie, jakie popełniamy błędy w myśleniu - na przykład czy to źle, że zamiast zapytać - czytamy małżonkow myślach, skoro znamy się tyle lat?

Termin: 11.02.2017, g. 17.00-19.00

Miejsce: Wejherowskie Centrum Kultury

Prowadzący: Aneta Bohaczewska - Petryna - psycholog, psychoterapeuta, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy indywidualnej oraz z parami.

Koszt: wstęp wolny

ZAPISY: poprzez formularz Tygodnia Małżeństwa

Weź udział

W czasie warsztatu istnieje możliwość pozostawiania dzieci w wieku 3-10 lat pod opieką personelu przedszkola Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek
w Wejherowie (należy zaznaczyć to w momencie zapisywania się na wydarzenie”).