Tydzień Małżeństwa

„Ona i on” – kobieta i mężczyzna, każde z osobna, a jednak ustawieni w parę. Żona i mąż – przyjaciele czy rywale? Wspólna droga u boku czy pole bitwy?
Oczekiwania – bardzo ważne, bliskośćść - podstawa, zaufanie – fundament, ale co najważniejsze - zrozumienie różnic płci.
Warsztat ten pozwoli parom uświadomić sobie jak dwie odrębne galaktyki mogą współistnieć i odpowiedzialnie tworzyć pewną strukturę. Jak małżeństwo wygląda z jej i jego perspektywy? Czy uda wam się sprawić, że poczujecie drugiego człowieka?

Rozważymy także ile jesteśmy w stanie pomieścić – ile w niej może być jego, a ile w nim jej. Na tym spotkaniu postaramy się ustalić kto za kim podąża i dlaczego jej pięć minut jest inne niż jego pięć minut. Jeśli chcecie poznać się na nowo ten warsztat jest właśnie dla Was.

Termin: 10.02.2017, g. 17.00-19.00

Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna

Prowadzący: Justyna Labuda-Zdziebłowska - mediator rodzinny, pedagog, surdopedagog, specjalista w zakresie pomocy psychologicznej i interwencji w kryzysie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z małżeństwami, rodzinami i osobami indywidualnymi.

Koszt: wstęp wolny

ZAPISY: poprzez formularz Tygodnia Małżeństwa

Weź udział

W czasie warsztatu istnieje możliwość pozostawiania dzieci w wieku 3-10 lat pod opieką personelu przedszkola Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek
w Wejherowie (należy zaznaczyć to w momencie zapisywania się na wydarzenie”).