Tydzień Małżeństwa

Sztuka kochania” to warsztatowe spotkanie adresowane do małżonków i par poświęcone miłości w aspekcie uczuciowości i przeżyć w związku.

Postaramy się na tym warsztacie pobudzić do refleksji i poszukać odpowiedzi na wiele pytań, między innymi – od czego zaczyna się bycie razem? Jak definiujemy miłość i jak w praktyce, w starciu z codziennymi obowiązkami może ona kwitnąć? Co oznacza bycie kochanym i jak dawać miłość?
Tak, aby w końcu odkryć na czym naprawdę polega sztuka kochania przez długi czas. Celem warsztatu jest rozszyfrowanie jakie pułapki mogą zapędzić miłość w niebezpieczne miejsca i czy jest z nich powrót. Pokazując małżonkom cel w tym, aby obudzić kreatywność oraz poszukać sposobów radzenia sobie z różnymi uczuciami, a także obalić mity i stereotypy dotyczące małżeństwa.

Termin: 08.02.2017, g. 17.00-19.00

Miejsce: Powiatowa Biblioteka Publiczna

Prowadzący: Justyna Labuda-Zdziebłowska - mediator rodzinny, pedagog, surdopedagog, specjalista w zakresie pomocy psychologicznej i interwencji w kryzysie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z małżeństwami, rodzinami i osobami indywidualnymi.

Koszt: wstęp wolny

ZAPISY: poprzez formularz Tygodnia Małżeństwa

Weź udział

W czasie warsztatu istnieje możliwość pozostawiania dzieci w wieku 3-10 lat pod opieką personelu przedszkola Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek
w Wejherowie (należy zaznaczyć to w momencie zapisywania się na wydarzenie”).