Tydzień Małżeństwa

Zapraszamy małżonków, którzy chcą spędzić ze sobą czas, posłuchać i zobaczyć coś inspirującego oraz... porozmawiać ze sobą. Każdą parę zapraszamy do osobnego stolika, by mogła skoncentrować się wyłącznie na sobie. Przy stoliku znajdziecie "atmosferę", coś do picia i poczęstunek. Szykujemy niespodzianki, muzykę "na żywo" i słowa zachęty do szukania wspólnego szczęścia w małżeństwie. Postaramy się zachęcić Was do szczerej i głębokiej rozmowy. Bo właśnie rozmowa jest jednym z nawyków szczęśliwego małżeństwa.

Termin: 11.02.2017 r. o godz. 17.00

Miejsce: HOTEL Mercure,  ul Heweliusza 22, Gdańsk

Prowadzący: Ilona i Marek Kaczeńscy (Kaczeńce) - miłość w ogniu wypróbowana! Podzielą się tym co sami przeżyli w swoim małżeństwie. Od kryzysów i problemów do ich rozwiązania i dobrych nawyków małżeńskich. Zachęcą Was do małżeńskiej wymiany myśli i uczuć. Towarzyszyć im będą inne pary... Ale nie chcemy zdradzić wszystkiego! Przyjdźcie i skorzystajcie!

Organizator: Kościół Zielonoświątkowy "Radość Życia" w Gdańsku

Koszt: 35 zł od pary. Rezerwacja miejsca następuje po wpłacie.
Konto organizatora: Kościół Zielonoświątkowy Radość Życia w Gdańsku 41 1320 1120 2469 8205 2000 0001 tytuł przelewu: "Szczęśliwi ze sobą"

ZAPISY: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.