Tydzień Małżeństwa

Wykład ukazujący znaczenie poznawania siebie w budowaniu relacji. Zanim znajdziemy właściwą osobę, z którą chcemy budować małżeństwo, warto się postarać, aby najpierw stać się „właściwą osobą”. Odrywanie siebie to trudna, ale warta wysiłku droga. Zwrócimy uwagę na obszary, które szczególnie warto poznawać. Adresaci : single, pary, narzeczeni, małżeństwa z krótkim stażem.

 

Termin: 9.02.2017, godz.18.00

Miejsce: sala D na I piętrze w budynku nr III. w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni

Prowadzący: 

Natalia Gozdalska -  żona, pedagog, biolog, studentka coachingu. Od 7 lat pracuje jako wychowawca przedszkolny. Od  trzech lat inspiruje się „Porozumieniem bez przemocy”, uczestniczyła w kursie empatii „Ja jestem ważny, Ty jesteś ważny”.  Odkrywa i każdego dnia fascynuje się na nowo, jak empatyczna komunikacja zbliża, buduje kontakt i przynosi harmonię. Radością z tych odkryć chce dzielić się z innymi.

Jacek Gozdalski – mąż, lekarz, teolog, lider Wspólnoty Młodzi i Miłość.  Ukończył  Studium Psychoterapii  Integratywnej przy SPCH w Warszawie. Doktorant Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Psychologów Chrześcijańskich w Gdańsku.  W centrum jego zainteresowań jest człowiek wraz z całym bogactwem intelektualnym, emocjonalnym i duchowym. Czerpie radość z motywowania do rozwoju i towarzyszenia ludziom w odkrywaniu ich życiowej drogi. 

Koszt: wstęp bezpłatny

ZAPISY: poprzez formularz Tygodnia Małżeństwa

Weź udział