Tydzień Małżeństwa

Gdy para mówi o tym samym, ale innym językiem, albo gdy mówią o zupełnie innych rzeczach myśląc że chodzi im o to samo... O komunikacja w związku, czyli mówienie o swoich uczuciach i potrzebach tak, by partner nie tylko nas usłyszał ale również zrozumiał!

Termin: 9.02.2017 r. godz. 18.00 -  21.00

Miejsce: w budynku Gdańskiego Domu Organizacji Pozarządowych,  Al. Grunwaldzka 5 (były Pałac Ślubów)

Organizator: Fundacja Dla Dziecka i Rodziny "WSCHODZĄCE SŁOŃCE"

Prowadzący: Katarzyna Stryjek - pedagog, doradca zawodowy, trener i wykładowca uczelniany - prowadzi szkolenia m. in. w zakresie mediacji jako sposobu zarządzania oraz rozwiązywania sporów. Jest czynnym mediatorem (m.in. stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku); członkiem – założycielem Zespołu ds. Wprowadzania Mediacji w Polsce (obecnie Polskie Centrum Mediacji), Prezesem Oddziału Polskiego Centrum Mediacji w Sopocie. Wierzy w mediacje i możliwość rozwiązywania  każdego problemu!

Koszt: uczestnicy pokrywają jedynie koszty poczęstunku - 15 zł od pary. Ilość miejsc ograniczona! Wpłaty prosimy dokonywać na konto Fundacji Wschodzące Słońce: RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A: 53 1750 0012 0000 0000 2710 1046 treść przelewu: "WARSZTATY z KOMUNIKACJI".

ZAPISY: Zgłoszenia na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.: 605-071-761 (po godz. 20.00)